Czy Avant 500 to odpowiedni traktor dla Twoich potrzeb? Przegląd funkcji wymiarów i możliwości tego wytrzymałego traktora

Czy Avant 500 to odpowiedni traktor dla Twoich potrzeb? Przegląd funkcji wymiarów i możliwości tego wytrzymałego traktora

Avant 500 − co to jest i czego potrzebuje?

Avant 500 to wszechstronne, niedrogie i trwałe traktory. Świetnie dzielą się one na następujące typy maszyn rolniczych: ciągnik małej i średniej mocy, podnośnik kosiskowy, mini spychacz, podnośnik hydrauliczny, koparko-ładowarka. Posiadają one wiele użytecznych i możliwych do zmiany funkcji, dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymagań swojej gospodarki.

Avant 500 – jego możliwości

Avant 500 jest idealnym wyborem dla właścicieli gospodarstw, którzy potrzebują wydajnego, ekonomicznego i elastycznego traktora. Maszyna ta posiada dwa typy napędu: hydrostatyczny lub czterobiegowy. W zależności od tego, jakiego rodzaju napędu wybierzesz, możesz mieć do czynienia z maksymalną szybkością do 40 km/h lub 20 km/h. Charakteryzuje się ona również:

  • Mniejszym zużyciem energii i mniejszymi wibracjami niż tradycyjne jednostki napędowe
  • Wydajnym i efektywnym systemem hamulcowym, który jest wyposażony w system ABS i EBS
  • Ergonomicznym i komfortowym wnętrzem, ułatwiającymchłodzenie podzespołów silnika
  • System monitorowania poziomu oleju w silniku i wtryskiwaczach, który ma na celu wydłużenie żywotności maszyny

Avant 500 – wymiary, moc i wydajność

Poniżej znajduje się tabela zawierająca najważniejsze informacje na temat Avant 500:

Moc maksymalna (KM) Długość (mm) Szerokość (mm) Wysokość (mm)
80 5024 2025 2585

Jeśli masz małe lub średnie gospodarstwo domowe, Avant 500 jest doskonałym wyborem. Mały gabaryt i wersje mocne i słabsze dadzą Ci pełną kontrolę nad wszystkimi Twoimi potrzebami. Dzięki wbudowanej technologii i funkcjom masz pewność, że proces rolny będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie.

Avant 500 – porównanie wymiarów i możliwości tego wytrzymałego ciągnika

Wybór odpowiedniego traktora przy prowadzeniu gospodarstwa rolnego jest jednym z najważniejszych i najbardziej istotnych zadań, nie tylko pod kątem wygody, środków finansowych, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Avant 500 jest jednym z najbardziej popularnych i rozpowszechnionych traktorów na rynku. Jest to wytrzymały traktor sprawdzony i mocny, który nadaje się do prac wykonywanych w różnorodnych środowiskach – uprawa roślin, roztaczanie paszy dla zwierząt, transport, ochrona środowiska, robót melioracji itp. Możliwości i wymiary Avant 500 przedstawia następująca tabela:

Cecha Wartość
Moc silnika 30 kW
Masa całkowita 3400 kg
Pojemność skrzyni biegów 17-21 biegów
Prędkość maksymalna 31 km/h
Długość 3600 mm
Szerokość 1480 mm
Pojemność zbiornika paliwa 150 litrów
Wyposażenie Klimatyzacja, szklany dach, skrzynia ogrzewana, opcjonalne kamery

Avant 500 oferuje solidną konstrukcję, dużą moc, pojazd wyposażony w komfortowe siedzenia i wyposażony w wygodną kontrolę. Odpowiedni wybór opcjonalnych narzędzi trakcyjnych może spełnić wszelkie potrzeby użytkownika w odniesieniu do wykonywanych prac i efektywności. Kompaktowe wymiary i waga Avant 500 umożliwiają łatwe transportowanie w wąskich przejściach, a jego wytrzymała konstrukcja zapewnia długoterminowe użytkowanie.

Avant 500 – Przegląd wszystkich funkcji i wymiarów

Wytrzymały traktor, idealny do Twoich potrzeb

Avant 500 to idealny traktor do wszelkich prac polowych i ciężkich zadań w ogrodzie. Ten wytrzymały traktor wyróżnia się dużym zasięgiem pracy, wysoką mocą silnika, łatwością sterowania i odpowiednią wydajnością. Dzięki dużemu pojemnikowi zbiornika paliwa, nawet duże pracochłonne akcje w ogrodzie będą przebiegać z większą wydajnością. Jego kluczowe funkcje obejmują; silnik o mocy 24,6 KM, 6 mil litrów pojemności zbiornika paliwa, 4 biegi naprzód i 4 biegi do tyłu, 79 cm szerokości roboczej oraz opcja programowania Varipower.

Uzasadnienie Opcja
Moc silnika 24.6 KM
Pojemność Zbiornika Paliwa 6 litrów
Biegi Przód/Tyl 4/4
Szerokość robocza 79 cm
Programowanie Varipower TAK

Avant 500 łączy w sobie wyjątkowe cechy wytrzymałego traktora z pełnym zakresem funkcji, który zapewni Ci zoptymalizowaną, efektywną pracę na łąkach, pastwiskach, polach i ogrodach. Jednocześnie nowoczesne technologie, takie jak opcja programowania Varipower, minimalizują zużycie paliwa i czasu, co z kolei pozwoli Ci wyeliminować problem wynikający z niedostatecznych wymiarów i gabarytów.

Dzięki Avant 500 produkcja roślin, zbiory i pielęgnacja ogrodu wymagają mniej wysiłku i pozwalają Ci skupić się na wykonywaniu swoich ulubionych prac ogrodowych. Jednocześnie wytrzymały traktor sprawdzi się w pracy na wielu różnych powierzchniach i zadaniach, pozostając przy tym wyjątkowo wydajny.Przekonaj się, czy Avant 500 może spełnić Twoje potrzeb – sprawdź jakie funkcje wymiarów i możliwości oferuje ten wytrzymały traktor, klikając w ten link: https://avantmazowsze.pl/oferta/maszyny-avant/avant-500/.