Naprawa MINI Białystok – profesjonalna marka od lat

 

Historia naszego MINI

Mini to brytyjski samochód produkowany przez firmę o tej samej nazwie od 1959 do 2000 roku, a następnie ponownie od 2001 do 2007 roku. Po raz pierwszy został wyprodukowany w 1959 roku przez Austin Motor Company, ale w 1967 roku został przejęty przez British Motor Corporation, który połączył się z Leyland Motors w 1968 roku, tworząc British Leyland, który później stał się Rover Group. W 2000 roku Rover Group została przejęta przez BMW w tym, co było w tym czasie jedną z największych brytyjskich fuzji. Od 2000 roku Mini jest produkowane w kilku krajach, w tym w Hiszpanii i Meksyku, a także w innych częściach Europy i Azji.

Mini naprawa Białystok – mechanicy i diagności

Od lat świadczymy usługi najwyższej jakości. Naprawa mini Białystok to serwis z wysokimi kompetencjami, specjalnie dla Ciebie:

  • mechanika
  • diagnostyka
  • profesjonalna obsługa
  • centrum obsługi klienta

Posiadamy duże doświadczenie w utrzymaniu serwisu MINI

Jesteśmy w stanie skutecznie wykonać wszystkie zadania związane z generalnym remontem mini, jak i te bardziej skomplikowane.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie obsługi serwisowej MINI i jesteśmy w stanie wykonać najróżniejsze zadania związane z naprawą, konserwacją i montażem Państwa pojazdu.

Jesteśmy w stanie skutecznie wykonać wszystkie zadania

Jeśli szukasz dobrego serwisu, to powinieneś przyjechać do nas. Mamy duże doświadczenie w serwisowaniu MINI i możemy skutecznie wykonać wszystkie zadania związane z generalnym remontem mini, jak i te bardziej skomplikowane.

Kompleksowy remont MINI w Białymstoku wraz z diagnostyką, remontem silnika oraz pracami blacharsko-lakierniczymi zostanie u nas przeprowadzony przez profesjonalistów, którzy wiedzą jak to robić!

Pełny przegląd MINI wraz z diagnostyką, przeglądem silnika i pracami blacharsko-lakierniczymi

Jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny przegląd MINI, w tym diagnostykę, przegląd silnika oraz prace blacharskie i lakiernicze.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w prowadzeniu serwisu MINI, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że wszystkie zadania związane z generalnym remontem Państwa mini zostaną wykonane przez ekspertów.

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników serwisu – naprawa MINI w Białymstoku

Posiadamy duże doświadczenie w serwisowaniu samochodów MINI. Nasi pracownicy serwisu mogą wykonać wszystkie zadania związane z generalnym remontem mini, jak i te bardziej skomplikowane.

Kompleksowy remont MINI wraz z diagnostyką, remontem silnika oraz pracami blacharsko-lakierniczymi jest również możliwy w naszym warsztacie.

Zajrzyj do nas – MINI Białystok

Czekamy na Państwa wizytę i współpracę. Świadczymy usługi naprawy MINI w Białymstoku na najwyższym poziomie.