Xiaomi Redmi 9T to model trzeciej generacji

Submarka Xiaomi Redmi została wprowadzona w 2016 roku i od tego czasu znacznie się rozwinęła. Obecnie posiada własną markę smartfonów, którą można poznać po submarce xiaomi. Chiński dostawca elektroniki zadbał, aby telefon Xiamio redmi 9t miał wszystko, co powinien mieć nowoczesny smartfon. Nie zapominając o prostocie czy w urzytkowaniu.

Redmi i Mi mają w pewnym sensie bardzo długie skojarzenia

W rzeczywistości ponad 20 urządzeń zostało wydanych pod obiema nazwami w ciągu jednego lub dwóch lat, przy czym seria Redmi co roku otrzymuje kolejne aktualizacje, tym razem więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Podobnie jak oryginalny Redmi, obecna seria Redmi jest również rozsądnie wyceniona, a wszystkie modele mają podobną specyfikację. Ma 5,84-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080×1920 pikseli i jest niedotykowy. Xiaomi Redmi 9t ma 3 GB pamięci RAM i pamięć masową rozszerzalną do 32 GB za pomocą karty microSD.Ma 8-megapikselowy czujnik główny i 2-megapikselowy podwójny aparat tylny z czujnikiem pomocniczym, ale bez funkcji zoomu hybrydowego. Posiada czujnik linii papilarnych na przycisku domowym pod ekranem i jest dostępny tylko w kolorze czarnym i białym. Redmi 9T kosztuje od 179 USD i występuje w kilku wariantach z różnymi pojemnościami pamięci i pamięci RAM.Redmi 9T został wprowadzony w lutym 2018 roku jako smartfon średniej klasy; jest następcą Xiaomi Redmi 5A i ma wiele podobnych funkcji. Co jednak odróżnia go od poprzednika? Przyjrzyjmy się, czym ten smartfon różni się od konkurencji.

Xiaomi Redmi 9T – smartfon, który kosztuje mniej niż 1000 zł

Telefon komórkowy, który kupujesz wiedząc, że nie zarobi dla Ciebie pieniędzy. Jeśli to nie wystarczy, aby cię przekonać, pomyśl o tym, że ten telefon został wydany zaledwie pięć miesięcy temu, ma ponad 70 milionów użytkowników na całym świecie i nadal sprzedaje się w tempie około miliona sztuk każdego miesiąca. Daje mu to przewagę nad smartfonami dla nastolatków, takimi jak Aqva V3, który ma tylko aparat 5MP i nie obsługuje sieci 5G.

Jakie są różnice między Redmi 9 i 9T?

Nie ma jednak większych zmian konstrukcyjnych, a większość kluczowych funkcji pozostaje taka sama jak w poprzednim modelu, co oznacza, że producenci nie mają się do czego odnieść. Xiaomi Redmi 9T to jeden z najbardziej przystępnych cenowo smartfonów, jakie można obecnie kupić. To niedrogi smartfon 5G z dużym wyświetlaczem, świetnym aparatem i mocnym chipsetem Snapdragon. Sprawdź naszą dogłębną recenzję nowego Redmi 9T.