Xiaomi Redmi 9A – smartfon za mniej niż 1000 złotych

Elastyczność, funkcjonalność, estetyka i cena to cechy wyróżniające Xiaomi Redmi 9A. Jest to niezawodny, wszechstronny pojazd o bogatym wyposażeniu. Dodatkowo stale aktualizowane i aktualne oprogramowanie sprawia, że Redmi 9a jest jednym z najpopularniejszych telefonów komórkowych. Ma kilka ciekawych cech, które wyróżniają go na tle konkurencji: duży 6,3-calowy wyświetlacz HD+, podwójne aparaty i szybki skaner linii papilarnych. Jest również wyposażony w MIUI 10, oferujący jeszcze więcej opcji personalizacji. Redmi 9A to świetny zakup za tak niską cenę.

Redmi 9A to zaktualizowana wersja poprzedniego modelu Redmi 9

Posiada wszystkie podstawowe funkcje i oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Posiada duży 6,3-calowy wyświetlacz HD+ o proporcjach 19:9 i rozdzielczości 2160×1080, z zakrzywioną warstwą szkła 2,5D chroniącą ekran, w komplecie z czujnikiem światła i warstwą AG Obsługuje 16 milionów kolorów i 100% gamę kolorów NTSC. Tylny panel jest również wykonany ze szkła z gładkimi krawędziami. Przednią szybkę przykrywa aluminiowa ramka chroniąca ekran. Budowa Xiaomi Redmi 9A jest dobra i sprawia wrażenie solidnej, gdy trzyma się go w rękach. Redmi 9A jest napędzany przez chipset Qualcomm Snapdragon 632 i ma 64 GB pamięci wewnętrznej. Posiada również 3GB pamięci RAM oraz hybrydowy slot rozszerzenia pamięci. Procesor graficzny Adreno 516 odpowiada za podsystem graficzny, a bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje szybkie ładowanie za pośrednictwem wbudowanego portu ładowarki. Redmi 9A jest fabrycznie załadowany MIUI 10, oparty na systemie Android 8.0 Oreo z własnym rozwojem Xiaomi. interfejs łatki. Interfejs ten został zaktualizowany do wersji 10 i obsługuje trzy nowe funkcje:

  1. Inteligentna optymalizacja przestrzeni.
  2. Ulepszone opcje dostosowywania UI.
  3. Opcje bezpieczeństwa z rozpoznawaniem twarzy.

Redmi 9A to smartfon w przystępnej cenie

Telefon, który zapewnia wydajność, której potrzebujesz w przystępnej cenie, MIUI 10 ułatwia życie, jeśli chodzi o dostosowywanie wyglądu i funkcjonalności telefonu. Obsługuje również pracę w trybie dual-SIM dla tych, którzy chcą korzystać z kont dwóch operatorów w swoim telefonie w tym samym czasie. Choć nie jest to najlepszy smartfon dla graczy, to z pewnością jest wystarczająco wydajny, aby bez problemu wykonywać normalne zadania, takie jak przeglądanie stron internetowych i wiadomości.

Dzięki motto firmie Xiaomi ten smartfon stał się niedrogi i funkcjonalny. Sprawia, wrażenie jak by kosztował krocie, a można go kupić już poniżej tysiąca złotych — co jest ogromnym plusem dla konsumentów.