Submarka Xiaomi Redmi 9T istnieje już od dłuższego czasu

Pierwszy telefon z seri redmi był tak udany, że marka skopiowała go i wprowadziła na rynek Redmi 1S, a teraz Redmi 9T. To jeden z powodów, dla których powinieneś zaufać temu artykułowi odpowiadającemu na najczęściej zadawane pytania dotyczące Xiaomi Redmi 9T – bo odpowiedzi nie znajdziesz nigdzie indziej! Ta strona odpowie na wszystkie wasze pytania dotyczące tego budżetowego smartfona, więc zaczynajmy.

Xiaomi Redmi 9T to trzeci smartfon wydany przez firmę

Pierwsze dwa nosiły nazwę Redmi i nie miały czerwonych akcentów. Urządzenie to ma jednak czerwone akcenty, gdyż obecnie nosi nazwę Redmi 9T. Testowana przez nas wersja działała pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo, który prawdopodobnie będzie taki sam w innych regionach. Co nowego w Redmi 9T? Przyjrzyjmy się.

Co dostajemy, gdy kupimy smartfon Xiaomi?

Podobnie jak inni producenci smartfonów, Xiaomi ma swoje własne funkcje i opcje oprogramowania. Jeśli zamówiłeś telefon z Androidem Google, możesz chcieć sprawdzić swoje konto bankowe już dziś, ponieważ Twoje urządzenie może przestać współpracować ze wszystkimi usługami Google. Google niedawno ogłosiło, że wsparcie weryfikacji dwuetapowej zostało przerwane.

Xiaomi Redmi 9T to smartfon klasy premium

Wyposażono go w chipset mediatek Helio A22, 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci masowej. Dzięki pojedynczemu obiektywowi z tyłu i wielu czujnikom z przodu urządzenia Redmi oferują bogaty w funkcje smartfon w przystępnej cenie. Jednak nie wszystkie smartfony premium są stworzone tak samo. Zanim kupisz nowe urządzenie od tej firmy, upewnij się, że rozumiesz, co dostajesz. Przednia kamera mi 10T pro jest dość podobna do tej z jego poprzednika. Ten model ma jednak kilka nowych funkcji, których nie miał jego poprzednik. Na przykład aparat ma teraz lampę błyskową LED, więc nie trzeba się martwić o ciemne zdjęcia, które można zrobić standardowym aparatem. Posiada również cyfrową stabilizację obrazu AI, która pomaga zredukować rozmycie spowodowane ruchami dłoni. Aplikacja aparatu pozwala również użytkownikom na korzystanie z trybu Portret, który automatycznie dostosowuje kierunek i ilość światła do robienia zdjęć.

Podłączenie telefonu jest proste, wystarczy włożyć ładowarkę i zsynchronizować telefon. Po naładowaniu możesz zabrać swój nowy telefon do biura lub w podróż. Jedyną trudnością jest wybór odpowiedniego etui do telefonu — istnieje wiele różnych stylów, więc jeśli chodzi o wybór odpowiedniego etui dla Ciebie, wybór może być przytłaczający.